LG 32LQ63006LA 32" Smart TV - Telenet - Proximus -gecertificeerd
https://www.electro-outlet.be/web/image/product.template/51458/image_1920?unique=fdf8876
Direct LED 2K FHD-display; 80 cm (32 inch) schermdiagonaal; externe afmetingen (zonder standaard): 73,6 x 43,7 x 8,29 cm, VESA-standaard: 200 x 200 mm.